.NÁKUP NAD 2500,- DOPRAVA ZDARMA PŘI NÁKUPU NAD 2000,- ROZVOZ PO BRNĚ ZDARMA

Co je to ketóza

Ketóza je metabolický stav, při kterém vaše tělo používá jako svůj hlavní zdroj energie spíše zásoby tuku, nežli sacharidy (glykogen). Pokud se nacházíte v tomto stavu, pak je vaše tělo zásobováno energií hlavně z krevních ketonů, nežli z krevní glukózy.

 

Existují dva způsoby, jak uvést své tělo do tohoto stavu ketózy - buď drastickým snížením příjmu kalorií (nalačno) nebo snížením příjmu uhlohydrátů a zvýšením spotřeby potravin bohatých na tuk (nutriční ketóza).

 

Dietní plán Exante s 800 kaloriemi vám umožní bezpečně vstoupit vstoupit do ketózy tím, že vám poskytne náhradu jídla, která vám umožní snížit příjem energie na úroveň potřebnou pro ketózu a zároveň zajistit dodávku všech živin, které vaše tělo potřebuje, aby zůstalo zdravé.

 

Musím se pro snížení váhy dostat do ketózy?

 

Uvedením těla stavu ketózy, při kterém spaluje tuk jako palivo, může podpořit hubnutí, protože vám může umožnit pocit nasycení a pomůže vám spalovat tuk vysokou rychlostí.

 

Pokud se ovšem ocitnete v kalorickém deficitu, kdy konzumujete méně kalorií než spalujete, bude to mít za následek úbytek na hmotnosti bez ohledu na to, zda vstoupíte do ketogenního stavu či nikokliv.

 

Jak mi ketóza pomůže snížit hmotnost?

 

Ketóza je populární metoda snižování tukových zásob a hmotnosti, která je částečně způsobena potlačením chuti k jídlu.

 

Spotřeba 800 kalorií denně (nebo méně např. při dietě s velmi nízkým obsahem kalorií [VLCD]), jako je plán Exante 800, vám pomůže vstoupit do stavu ketózy a také zhubnout díky kalorickému deficitu.

NajduZboží.cz Hodnocení obchodu na Zboží.cz